دستگاه پرکن مایعات یکی از انواع ماشین آلات پیچیده صنعتی است که با جنس مایع ارتباط مستقیم دارد. از این رو انواع آن به پرکن مایعات رقیق و پرکن مایعات غلیظ تقسیم می شود. همچنین این دستگاه از نظر صنعتی به انوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تقسیم بندی می شود. در ادامه مقاله به نکاتی در خصوص قیمت دستگاه پرکن مایعات می پردایم.


همه چیز درباره انواع پرکن مایعات


دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

برای پر کردن مایعات لازم است دستگاهی وجود داشته باشد تا علاوه بر استفاده از فاکتور دقت و سرعت به راحتی برای پر کردن انواع مایعات مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه در ابعاد و اندازه های مختلف روانه بازار می شود. تعداد نازل های این دستگاه بنا به خواست و نیاز مشتری سفارشی سازی می شود.

قیمت دستگاه پر کن مایعات

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه پرکن مایعات می توان به مواردی نظیر جنس بدنه دستگاه، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک بودن محصول، برند، سرعت و میزان دقت دستگاه و همچنین نوع دستگاه اشاره کرد. تعداد نازل و اندازه و ابعاد محصول نیز در این دستگاه متفاوت است. تعداد نازل های دستگاه پرکن مایعات از ۲ تا ۱۰ عدد سفارشی سازی می شود. این امر نیز بر قیمت تمام شده محصول تاثیر می گذارد.

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات خانگی

امروزه بسیاری از محصولاتی که به صورت تولید خانگی به فروش می رود، بسته بندی می شود. عرقیجات، عسل، سرکه، شربت و انوع دیگر محصولات خانگی نیاز به بسته بندی با سرعت و با دقت دارند. از این رو این دستگاه در دو نوع خانگی و صنعتی روانه بازار می شود. دستگاه پر کن مایعات خانگی کوچک تر است و به صورت نیمه اتوماتیک کار می کند. کار کردن با آن آسان است و برای انواع مایعات رقیق و غلیظ نیز استفاده می شود. قیمت این دستکاه نسبت به نوع صنعتی آن بسیار ارزان تر است.

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات

این دستگاه در انواع صنعتی داراری نوار نقاله از طول یک متر تا چهار متر است. همنین با وجود سیستم پمپ برگست به مخزن از چکه کردن جلوگیری می شود. در این دستگاه حجم تزریق به آسانی قابل تنظیم است و به صورتی تنظیم شده که جنس ظروف تاثیری بر پر کردن مایعات ندارد. همچنین در مورادی که انکان کف کردن بر اثر پر کردن مایع وجود دارد، نازل ها به ورت اتوماتیک از پایین به بالا پر می کنند. جنس نوار نقاله و بدنع این دستگاه از استنل استیل و ظرفیت تعداد پر کردن ظرف در ساعت توسط دستگاه متغیر و قابل تنظیم است.


تفاوت دستگاه پر کن مایعات غلیظ و رقیق در چیست؟


پانوشت: دستگاه پر کن مایعات رومیزی, خرید دستگاه پر کن عسل و انواع کرم و مایعات, دستگاه پر کن مایعات ارزان قیمت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =