دستگاه استرچ پالت برای سلفون کشی و بسته بندی انواع پالت مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در بسته بندی انواع پالت در ابعاد مختلف در کارخانجات مجهز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به کمک رول های پلاستیکی شفاف و یا سلفون اقدام به بسته بندی می کند و در بسسته انواع پالت بشکه های ۲۰۰ لیتری، پالت بطری های آب آشامیدنی، رول های پارچه ای، رول فلزی، کابل ها، پالت کتاب استفاده می شود. دستگاه استرچ پالت در انواع مخلتلفی تولید و عرضه بازار می شود که در ادامه به شرح انواع آن می پردازیم.

عملکرد پمپ تخلیه بشکه چگونه است؟

قیمت استرج پالت اتوماتیک

عملکرد دستگاه استرچ پالت اتوماتیک به گونه ای است که تمام مراحل بسته بندی پالت ها به صورت خودکار تنظیم می شود. مکانیزم این دستگاه در مرحله اول شامل قرار گیری پالت در مکان مورد نظر و جسباندن فیلم استرچ به پالت در آخر نیز بریدن فیلم است. که تمام این مراحل به صورت اتوماتیک انجام می شود. قیمت استرچ پالت اتوماتیک با توجه به مسائلی همچون ابعاد، برند دستگاه، کیفیت، نوع و کاربرد آن متفاوت است. تنظیم دستگاه اسرچ پالت نیازمند مهارت و تجربه است. این دستگاه ها معملا داراری تنظیم دور رفت و برگشت است. دستگاه های استرچ پالت دستی نیز امروزه برای کسب و کار های کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد

استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای یکی از انواع پرکاردبر این دسنگاه در کارخانجات صنعتی محسوب می شود. این دستگاه برای سلفون پیچی گستره تر در ابعاد بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت سلفون پیچی در این دستگاه نسبت به دستگاه های صفحه گردان بسیار بیشتر است. قیمت استرچ پالت دروازه ای نسبت به قیمت استرچ پالت صفحه گردان بیشتر است. وزن کالا در استرچ پالت دروزه ای اهمیت ندارد و شما می توانید با خیال راحت از هر وزن کالایی برای بسته بندی استفاده کنید.

قیمت تسمه نوار نقاله چقدر است؟

خرید دستگاه استرچ پالت دست دوم

امروزه خرید و فوش دستگاه استرچ پالت دست دوم در تهران طرفداران زیادی پیدا کرده اما به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال استفاده طولانی مدت از این دستگه و عمر طولانی مدت هستید، از خرید دستگاه دست دوم خودداری کنید. در خرید استرچ پالت صفحه گردان قطر صفحه گردان، توان دستگاه، مدل دستگاه و تعداد دور اهمیت دارد. این دستگاه ها معمولا به دو طریق ذستی و اتوماتیک تنظیم می شوند.

قیمت نایلون استرچ پالت

نایلون و سلفون های دستگاه استرچ پات در ابعاد و اندازه های مختلف برای انواع بسته بندی تولید می شود. قیمت این محصول برحسب کیلوگرم محاسبه می شود. برای خرید نایلون استرچ پالت ارزان لازم است آن را به صورت عمده سفارش دهد تا از خدمات تخفیف آن نیز بهره مند شوید. این نایلون ها معمولا دارای خاصیت کشسانی، چسبندگی و الاستیکی می باشد و به زودی پاره نمی شوند. چرا که توسط دستگاه استرچ پالت کشیده می شود. این نایلون بسته را از آلودگی و نفوذ گرد و عبار حفظ می کند.

پانوشت: قیمت استرج پالت اتوماتیک ارزان , قیمت دستگاه استرچ پالت ارزان قیمت , نایلون دستگاه استرچ پالت , دستگاه استرچ پالت دروازه ای و صفحه گردان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =